BLOKADERI FAŠISTI LINČUJU PENZIONERA: Skaču mu po haubi, urlaju, žena u kolima se isprepadala! (VIDEO)
U Loznici u mestu Brezjak grupa blokadera fašista iz "Ne samo Jadar" nasrtala je na vozilo kojim je upravljao penzioner.
Foto: Printscreen
Grupa nasilnih blokadera iz "Ne samo Jadar" u Loznici u mesto Brezjak na raskrsnica prema Gornjim Nedeljicama nasrnula je u nedelju osmog marta, na vozilo kojim je upravljao penzioner rođen 1952.godine.
U autu se takođe nalazila i supruga penzionerka, oni su bili komšije sa blokaderima.
Ovo je još jedan dokaz fašizma i nasilja koje promovišu blokaderi!
Pogledajte video:
BONUS VIDEO:
Preporučujemo
ONI BI DA VODE SRBIJU! Jezivo - Slavili na Kalemegdanu kada je Milošević umro!
11. 03. 2026. u 10:01
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)