"POVAMPIRILE SE USTAŠKE IDEJE": Sagovornici "Novosti" o jezivim pretnjama Kotromanovića - Frustracija je sve veća, teško da im ima pomoći...
20. 03. 2026. u 17:30
USTAŠKA ideologija koja počiva na mržnji prema Srbima, Srbiji i svemu što je srpsko i dalje je, nažalost, živa. I dalje priželjkuju da ubijaju Srbe, i to pokušavajući od sebe napraviti žrtve, iako svi dobro znaju šta je prava istina. Izjava bivšeg ministra odbrane Hrvatske, samo je još jedna u nizu jezivih pretnji upućenih našem narodu i predsedniku Srbije.
Povezane vesti
"NJIHOVO VREME UBRZANO I SIGURNO PROLAZI" Sagovornici "Novosti" o ratu među blokaderima: Jasno im je da ih se ljudi ne plaše
LOKALNI izbori u Srbiji sve su bliži, a razdor između opozicije i blokadera nikad veći. Svega par dana pred izbore, njihovi međusobni odnosi su kulminirali, a kako kažu sagovornici "Novosti" nije čudno da između njih dolazi do sukoba shodno tome da se bore za isti deo glasača.
24. 03. 2026. u 07:00
ANALITIČARI ZA "NOVOSTI" O ĐILASU I BLOKADERIMA: Ne umete formular uredno da popunite, a hteli bi opštinu i zemlju da vodite – KAKO?!
NESLAGANjE između blokadera i opozicije svakim danom je sve jasnije, a u prilog tome najbolje govore poslednje izjave Dragana Đilasa, lidera Stranke slobode i pravde, o dešavanjima u Smederevskoj Palanci.
09. 03. 2026. u 14:30
Najnovije iz rubrike
Vučić se obratio nakon istorijskog sastanka sa Đinpingom: Ponosan sam i srećan! Verujem da su nam široko otvorena vrata (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se iz Kine.
25. 05. 2026. u 15:28 >> 16:12
"KINA JASNO PODRŽAVA TERITORIJALNI INTEGRITET KiM UNUTAR SRBIJE" Vučić: Podrška je jasna, čvrstva, nedvosmislena i nepokolebljiva
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić obratio se iz Kine gde je istakao da Kina jasno podržava teritorijalni integritet Srbije i KiM unutar Srbije.
25. 05. 2026. u 16:06
VUČIĆ O ZADUŽENOSTI SRBIJE: Mi smo nisko zadužena zemlja, vodimo računa o budućnosti naše dece
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima Srbije posle istorijskog sastanka sa kineskim predsednikom Si Đinpingom.
25. 05. 2026. u 16:00
NIKADA NISMO OKLEVALI U PODRŠCI KINI Vučić: Govorili smo kako da osnažimo jug Srbije
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima Srbije posle istorijskog sastanka sa kineskim predsednikom Si Đinpingom.
25. 05. 2026. u 15:52
"JA SAM PONOSAN, TO JE ZASLUŽILA SRBIJA" Vučić o ordenu: Voleo bih da ga sa ponosom čuvaju i Danilo i Vukan i Milica
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić obratio se iz Kine gde je govorio o ordenu kojim ga je odlikovao Si Đinping.
25. 05. 2026. u 15:43
Komentari (0)