"DOJČE VELE NIJE UVEK POZNAT PO SVOJOJ OBJEKTIVNOSTI" Vučić: Nemačka se ubedljivo najbrže naoružava, bolje da gledaju u svoje dvorište
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić gostujući na RTSu prokomentarisao je pisanje nemačkog lista "Dojče vele" oko naoružanja.
Foto: Printskrin/RTS
Ističe da je "Dojče vele" nemački servis.
- Nisu uvek poznati po svojoj objektivnosti. Sada branim i Hrvate i nas. Nemačka prevazilazi po stepenu ulaganja u oružje SAD sigurno, a sa Kinom bara-bar. Nemačka se ubedljivo najbrže naoružava u svetu. Neću da pita kako i zbog toga. Ja zbog toga "dižem kapu", imaju novca. Oni će uskoro, po svemu, biti četvrta, zatim i treća armija sveta, što se tiče konvencionalnog naoružanja. Bolje da gledaju u svoje dvorište i da nam kažu kako to uspevaju - rekao je Vučić.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SAMO NEKOLIKO SATI NAKON POBEDE NA SP: Argentina žestoko optužila Englesku i britansku mornaricu
ARGENTINA je ponovo otvorila spor sa Velikom Britanijom oko Foklandskih ostrva. Samo nekoliko sati nakon pobede nad Engleskom u polufinalu Svetskog prvenstva, Buenos Ajres je optužio britansku ratnu mornaricu za, kako tvrdi, „nezakonit upad“ u argentinske teritorijalne vode.
16. 07. 2026. u 14:34
NAPADNUT DUBAI: Odjeknula strašna eksplozija (VIDEO)
Snažne eksplozije odjeknule su u četvrtak uveče u centru Dubaija, dok su iznad grada, prema izveštajima očevidaca, presretnuti projektili tokom obnovljenih iranskih napada na ciljeve u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
16. 07. 2026. u 19:15
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (18)