ŠTA jedan običan građanin Srbije, koji ne pripada ni jednoj političkoj opciji, ali je rodoljub i želi dobro svojoj zemlji, može da zaključi o takozvanom Proglasu i blokaderskoj opoziciji?

Komentari (0)