PUCA U LEĐA NARODU, UBIJA DETE, PREBIJA DEVOJKU: Kako su blokaderi od Vučića pokušali da naprave političkog monstruma?
21. 06. 2026. u 08:27
U OZBILjNOJ politici malo je stvari koje se dešavaju slučajno.
Povezane vesti
MOĆNO OBRAĆANJE PREDSEDNIKA VUČIĆA NACIJI: Od raskrinkavanja afere "zvučni top" do velikih vesti za građane
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić bio je gost specijalne emisije, te je govorio o najnovijim informacijama koje su isplivale u javnost, a tiču se blokaderske afere "zvučni top". Predsednik je govorio i o poziciji Srbije u Evropi i svetu, kao i najnovijim ekonomskim paketima značajnim za građane.
20. 06. 2026. u 17:48 >> 19:11
KARANOVIĆ ZA "NOVOSTI": Blokaderi vode hibridni rat protiv Vučića i Srbije, "Sarajevo safari" najbesmislenija laž
DOK se afera "zvučni top" polako raspliće pred istragom, a priča o takozvanom "Sarajevo safariju" ostaje bez dokaza koji bi potvrdili njene najteže optužbe, politički analitičar Ognjen Karanović poručuje da su blokaderi godinama gradili političku kampanju na fabrikovanim aferama i napadima na predsednika Aleksandra Vučića. Prema njegovim rečima, cilj takvih akcija bio je slabljenje države i urušavanje suverenističke politike.
24. 06. 2026. u 10:52
BLOKADERSKE ZLE NAMERE RASKRINKANE DO SRŽI: Aferom "zvučni top" hteli da unište Vučića i Srbiju, ali pobedila je istina (VIDEO)
GLAVNA tema poslednjih dana u medijima je afera "Zvučni top", odnosno odmotavanje klupka kojeg su blokaderi neuspešno pokušali toliko da zapetljaju i "zavežu na neodrešiv čvor", i to sve zarad jednog cilja - dehumanizacije predsednika Srbije Aleksandar Vučića.
24. 06. 2026. u 08:41
LAŽ BLOKADERA ZA RUŠENJE SRBIJE: Izmišljaju afere i demonizuju Vučića, a cilj im je da se dokopaju vlasti
SLUČAJ "zvučni top", koji već više od godinu i po dana izaziva brojne političke i društvene polemike, ponovo je u žiži javnosti nakon što je Više javno tužilaštvo saopštilo da raspolaže dokumentacijom i indicijama koji ukazuju na moguću organizovanu pripremu narativa o navodnoj upotrebi ovog sredstva na protestu 15. marta 2025. godine. Tim povodom, politički analitičar Srđan Graovac izneo je stav da je reč o politički motivisanoj kampanji koja je od početka imala za cilj ostvarivanje ličnih političkih interesa.
25. 06. 2026. u 07:00
"POŠALJITE SVE, SEM HRVATSKE, SVAKO ĆE REĆI - ZVUČNOG TOPA NIJE BILO" Vučić ruši laži tajkunskih medija kao kulu od karata
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić je tokom vanrednog uključenja na Informer TV istkao da iako znaju da zvučnog topa nije bilo tajkunski mediji nastavljaju da "pumpaju" priču o tome kako bi usporili rrušenje blokaderske kule laži.
22. 06. 2026. u 18:52
Najnovije iz rubrike
VUČIĆ: Od Drugog Svetskog rata pa na ovamo, kada je to više urađeno za Loznicu?
PREDSEDNIK Vučić rekao je da će uskoro biti otvoren novi put, Sremska Rača-Kuzmin.
12. 07. 2026. u 18:33
VUČIĆ SA NARODOM U JADRANSKOJ LEŠNICI: Svako selo poznajem u vašem kraju
Predsednik Vučić danas je posetio naselje Jadranska Lešnica kod Loznice
12. 07. 2026. u 18:21
"TO JE OZBILJAN NOVAC, SKUPLJALI SMO GA PAMETNO" Vučić iz Loznice govorio o novim merama i jednokratnoj pomoći za građane
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić je tokom posete porodici Todorović u Loznici obavestio građane o novim merama i jednokratnoj pomoći koja sledi.
12. 07. 2026. u 18:12
"U ŠAPCU ĆE BITI ČUDO!” Vučić otkrio kada počinje proizvodnja humanoidnih robota
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će kompanija Mint započeti proizvodnju humanoidnih robota 22. ili 29. avgusta i istakao da je sada sve dogovoreno sa investitorom.
12. 07. 2026. u 17:54
"200 PROBLEMA SMO REŠILI" Predsednik Vučić o prijavama na portalu "Ko si bre ti"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da na portal "Ko si bre ti" stiglo 1795 prijava.
12. 07. 2026. u 17:49
Komentari (0)