PREDSEDNIK Srpske napredne stranke, Miloš Vučević, prisustvovao je danas manifestaciji „Dan porodice“ u Kovilju, gde je poručio da će Novi Sad i Vojvodina ostati u Srbiji, ponosni na svoju istoriju i tradiciju, i pozvao građane na skup u Beogradu, uoči Vidovdana, 27. juna.

Komentari (0)