PREDSEDNIK Srbije, Aleksandar Vučić je današnjim gestom još jednom jasno svima pokazao kakav je državnik. Naime, on je izašao je pred demonstrante koji su došli ispred Predsedništva Srbije da protestuju i razgovarao sa njima.

Komentari (0)