PREDSEDNICA Narodne Skupštine Ana Brnabić rekla je danas da će 27. juna na skupu ispred Doma Narodne Skupštine biti prikazana većinska, pristojna Srbija, koja nije za mržnju i podele, već za mir i stabilnost.

Komentari (0)