GRAĐANI su se okupili oko štanda „Zajedno gradimo budućnost” kako bi iskazali poštovanje i vernost viziji predsednika Aleksandra Vučića, deleći radosne trenutke uz razgovor i tradicionalno posluženje.

Komentari (0)