PREDSEDNIK VUČIĆ ZAKAZAO KONSULTACIJE ZA FORMIRANJE VLADE: Evo sa kim se prvo sastaje
NA razgovor najpre dolaze manjinske stranke, a potom SPAS, SPS i na kraju SNS.

D.Milovanović
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je zakazao konsultacije za formiranje nove Vlade.
Kako je planirano, u utorak u devet časova je zakazan sastanak sa liderom SDA Sandžaka Sulejmanom Ugljaninom, a odmah zatim u 10 časova predsednik će se sastati sa predstavnicima Albanske Demokratske Alternative.
Za sredu je zakazan sastanak sa liderom Stranke pravde i pomirenja Muamerom Zukorlićem, a zatim u istom danu i sa liderom SVM Ištvanom Pastorom.
U petak 17. jula u devet časova će biti održane konsultacije sa liderom Srpskog patriotskog saveza Aleksandrom Šapićem, a u ponedeljak 20. jula sa šefom socijalista - Ivicom Dačićem.
Za utorak 21. jul u devet časova su planirane i konusltacije sa SNS.
(Kurir)
Preporučujemo

DIJALOG BEOGRADA I PRIŠTINE: Predsednik Vučić učestvuje na video konferenciji
12. 07. 2020. u 08:57

EU UBRZAVA DIJALOG: Sutra video sastanak Vučić, Hoti, Borel i Lajčak
11. 07. 2020. u 19:14

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (58)