PROTIV EVROPSKIH INTERESA: Šef diplomatije EU Borel osudio sankcije SAD
17. 07. 2020. u 23:07
ŠEF diplomatije EU Žosep Borel izjavio je danas da je duboko zabrinut zbog sve veće upotrebe sankcija ili pretnji sankcijama od strane SAD protiv evropskih kompanija i interesa.
Povezane vesti
VAŠINGTON I BRISEL KUJU SANKCIJE MOSKVI: Navodno se spremaju ograničenja za više od pet ruskih kompanija i energetskom sektoru
ŠEF Bele kuće Donald Tramp najavio je da u Vašington stižu evropski lideri sa kojima će razgovarati o okončanju rata na istoku, ne navodeći više detalja. No, napomenuo je da ne isključuje uvođenje nove runde sankcija Moskvi, posebno posle poslednjih napada ruske vojske tokom kojih je pogođena zgrada ukrajinskog parlamenta u Kijevu.
09. 09. 2025. u 07:47
Najnovije iz rubrike
KORAK BLIŽE ZELENIJOJ BUDUĆNOSTI: Bački Petrovac potpisao ugovor o pošumljavanju
OPŠTINA Bački Petrovac potpisala je ugovore sa Ministarstvom zaštite životne sredine u okviru Konkursa za sufinansiranje realizacije projekata pošumljavanja, sa ciljem zaštite i očuvanja predeonog diverziteta.
08. 11. 2025. u 15:39
MINISTARKA MESAROVIĆ: Kineski privrednici zainteresovani za prehrabrene proizvode
POTPREDSEDNICA Vlade i ministarka privrede Adrijana Mesarović izjavila je danas u Fudžouu, da su kineski privrednici na održanom biznis forumu pokazali veliku zainteresovanost za srpske proizvode, pre svega prehrambrene, a fokus je bio na svežem voću i povrću.
08. 11. 2025. u 14:22
PREMINUO VLADIMIR VUKČEVIĆ: Prvi tužilac za ratne zločine umro u 75. godini
PRVI tužilac za ratne zločine Vladimr Vukčević preminuo je danas u 75. godini.
08. 11. 2025. u 13:30
GAŠIĆ POSETIO PROVINCIJU ŠENSI U KINI: Sastao se sa komandantom DŽang Vendžongom
MINISTAR odbrane Bratislav Gašić posetio je provinciju Šensi gde se sastao sa komandantom provincije general-majorom Džang Vendžongom, saopštilo je danas Ministarstvo odbrane.
08. 11. 2025. u 12:45
U AP KiM SUTRA DRUGI KRUG LOKALNIH IZBORA: Birači izlaze u 18 opština
U AUTONOMNOJ pokrajini Kosovu i Metohiji u nedelju, 9. novembra održaće se drugi krug lokalnih izbora u 18. opština.
08. 11. 2025. u 12:39
Komentari (0)