Politika
NEKA PETA KOLONA ZAĆUTI: Ovu paletu NN likova je "Srbija pobedila" (VIDEO)
26. 06. 2026. u 13:21
Tenis
TEŽE NIJE MOGLO: Teodora Kostović protiv Sabalenke na startu Vimbldona
26. 06. 2026. u 12:47
ĐOKOVIĆ DOBIO RIVALE NA VIMBLDONU: Evo ko stoji Novaku na putu ka 25. grend slem tituli
26. 06. 2026. u 11:49
Fudbal
FIFA ODABRALA PORTUGALCA: Žoao Pinjeiro sudiće meč Južna Afrika - Kanada na Mundijalu
26. 06. 2026. u 13:38
ČUVENI TRENER BAŠ CENI SRBINA: Italijanski velikan želi Milinković-Savića
26. 06. 2026. u 10:18
Mica Haubica
22.07.2020. 17:50
иде власт, а опозиције нема
Dušan
23.07.2020. 14:56
Sve je ovo otużno i mučno...politički żivot a i sve što nam se dešava , postalo je karikaturalno....više ne ličimo na sebe! Nażalost, ovo je samo posledica, ili "završni čin" termalne faze raspada jednog nesrpskog, nenarodnog sistema koji je nastao pre 75 godina....a nastao je na ne pravu, na zločinu, na progonu, na otmici, a na vlast nam je kominterna dovela neprijateljskog vojnika.....ovako prokletstvo se nije desilo ni jednom narodu u novijoj istoriji! Zato ako hoćemo ponovo narodom se zvati, moramo se vratiti sebi, svojim korenima, svojoj tradiciji i kulturi, iskonskoj veri....moramo reći istinu i ona će nas "isloboditi"... A sve to ima svoj simbol, energiju, nešto samo što je vekovno naše....nešto što nam je ostavio u amanet Srpski Prosvetitelj a oteo zaglupitelj.... Taj simbol je SRPSKA KRUNA.... A kršteno ime Kraljevina Srbija.....Jer dokle god żivimo pod lażnim imenom i simbolom, sve će nam biti lażno, privid, farsa i nestajanje. .Osvestimo se dok još mrdamo, jer możemo se "onesvestiti"... Na nama je!!!