NOVA PROVOKACIJA PRIŠTINE: Traže da Kosovo na Eplovoj mapi bude označeno kao država
MINISTARKA spoljnih poslova tzv. Kosova Meljiza Haradinaj Stubla uputila je pismo izvršnom direktoru kompanije Epl Timu Kuku, u kojem ga moli da uključi Kosovo na Eplovu mapu zemalja regiona.

Foto: AP
U pismu, poslatom 23. jula, ona je tražila brze korake za, kako je rekla, "pravilno predstavljanje Kosova sa međunarodno prihvaćenim granicama", prenosi prištinska Gazeta ekspres.
Ona je u pismu napisala i da su Kosovo priznale brojne zemlje i da ima članstvo u svetskim institucijama, kao što su Međunarodni monetarni fond i Svetska banka.
Preporučujemo

JOŠ SE NE SMIRUJU STRASTI Svi za Dua Lipu imaju jednu poruku: Kosovo je Srbija
22. 07. 2020. u 13:22

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (2)