VUČIĆ O BORCIMA ISLAMSKE DRŽAVE: Drugi imaju veći problem sa repatrijacijom boraca ISIS
SRBIJA nema veliki problem sa repatrijacijom boraca Islamske države, ali to imaju druge zemlje i teritorije na Zapadnom Balkanu, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u Vašingtonu.
Tanjug
Vučić je, na pitanje američkog novinara da li Srbija radi na repatrijaciji osoba koje su se pridružikle ISIS-u, naglasio da je naša zemlja počela da rešava taj problem sa saveznicima.
„Imaju neki drugi, kao u Prištini i u drugim oblastima i teritorijama Zapadnog Balkana veći problem s tim“, objasnio je on.
Vučić je kazao da taj problem za Srbiju nije značajan, i da nije glavna tema sastanka u Beloj kući, već su to ekonomija i politika.
Preporučujemo
PREDSEDNIK VUČIĆ IZ VAŠINGTONA: Ako bude susreta sa Trampom znači da nismo nezadovoljni
03. 09. 2020. u 22:11
SUMNjA SE DA JE OVAJ ČOVEK SA ESTRADE NARUČIO NAPAD NA ČOLINU KUĆU: Bili prijatelji i saradnici (FOTO)
JEDAN pravac istrage upućuje na poznato ime sa estrade, čeka se prikupljanje svih dokaza.
03. 02. 2026. u 16:49
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (18)