VUČIĆ SE ZAHVALIO TRAMPU: Imao je strpljenja i želeo je i nas da saluša
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić zahvalio se posle potpisivanja ugovora o otvaranju kancelarije DFC u Beogradu američkom predsedniku Trampu na razumevanju.

Foto: Tanjug/Zoran Žestić
Tim povodom on je na svom instagram nalogu napisao:
Odškrinuli smo vrata starog prijateljstva. I želim da se posebno zahvalim predsedniku Trampu koji je želeo da sasluša i nas i koji je imao dovoljno i strpljenja i koji je želeo da pokaže i poštovanje za građane Srbije.
Tamo gde Američka razvojna agencija hoće da investira tamo ima budućnosti. #Srbija🇷🇸 #USA🇺🇸
Preporučujemo

KO JE DžON JOVANOVIĆ: Novi šef kancelarije DFC u Beogradu ima srpsko poreklo
22. 09. 2020. u 15:46

ĐURIĆ O DOLASKU DFC U SRBIJU: Sporazum iz Vašingtona se sprovodi munjevitom brzinom
21. 09. 2020. u 10:43

VUČIĆ I GRENEL SE OBRATILI GRAĐANIMA: Otvorena kancelarija DFC-a, Tramp obećao da će doći u Beograd (VIDEO)
22. 09. 2020. u 14:05 >> 14:58

NOVINAR BI ZA OVU REČENICU U SVAKOJ DRŽAVI ZAVRŠIO U ZATVORU: Policiju i tužilaštvo koji rade svoj posao naziva “odmetnuti deo”
OVO što se naziva novinarom Nove S u jutarnjem programu izgovorio je rečenicu zbog koje bi u svakoj državi završio u zatvoru.
30. 06. 2025. u 07:38

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

"SLAGALICA" OVO NE PAMTI: Takmičar od besa polupao taster
KVIZ "Slagalica" retko ima nesvakidašnje situacije tokom emitovanja, ali se neobični trenuci dešavaju, kao i u svakom programu uživo.
29. 06. 2025. u 14:51
Komentari (19)