TO JE SVE FARSA ZAPADA, ONI OTVORENO ŠTITE TERORISTE OVK: Oglasilo se Udruženje porodica kidnapovanih i ubijenih na KiM
UDRUŽENjE porodica kidnapovanih i ubijenih na Kosovu i Metohiji saopštilo je danas da je Specijalni sud za zločine OVK nad Srbima "farsa Zapada" i da otvoreno štite vođe terorističke, zločinačke OVK.

Kako navode, Specijalni sud ignorišu svedoke Udruženja porodica kidnapovanih i ubijenih na Kosovu i Metohiji, koji su i ključni svedoci za zločine počinjene 1998.godine na Kosovu i Metohiji o strane vođa OVK.
- Evropska Unija je protiv Zajednice srpskih opština na Kosovu i Metohiji, ali su zato stvorili Zajednicu albanskih opština u užoj Srbiji - navodi se u saopštenju Uduženja čiji je predsednik Sima Spasić.
Preporučujemo

GUCATI OSTAJE U PRITVORU SUDA ZA ZLOČINE OVK: Tražio puštanje na slobodu uz kauciju od 1.000 evra!
01. 10. 2020. u 15:59 >> 16:06

SUD ZA ZLOČINE OVK: Gucati prvi put pred sudijom, advokat zamerio fotografisanje
01. 10. 2020. u 15:40

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

GOVORIO SAM "NEMOJ", NIJE ME POSLUŠAO: Hasan prodao kuću, sin mu se kockao - "To su zlatni geni"
“Nemoj to sine, tata je prošao sve”
22. 10. 2025. u 10:27
Komentari (3)