REŠENE SVE DILEME OKO SPS: Evo koje još preduzeće dobija Dačić
27. 10. 2020. u 11:46
RAZREŠENE su sve dileme oko kadrova Socijalističke partije Srbije u vlasti.
Povezane vesti
TAČNO U 10:00: Evo šta je Dačićev prvi zahtev narodnim poslanicima
PREDSEDNIK Skupštine Srbije, Ivica Dačić otvorio je danas sednicu Narodne skupštine o sastavu nove vlade.
24. 10. 2020. u 10:29
DAČIĆEVO PRVO OBRAĆANJE POSLANICIMA: Zahvaljujem Vučiću, tražim toleranciju za različita mišljenja
IVICA Dačić obratio se poslanicima pošto je izabran za predsednika Skupštine. "Za" su glasali poslanici sa liste naprednjaka, SPS, SPAS, SVM, SPP, dok je protiv bio samostalni poslanik Vladan Glišić.
22. 10. 2020. u 16:30
DAČIĆ IZABRAN ZA PREDSEDNIKA SKUPŠTINE: 225 poslanika ZA, samo jedan PROTIV (FOTO)
IVICA Dačić je izabran je za predsednika Skupštine. "Za" su glasali poslanici sa liste naprednjaka, SPS, SPAS, SVM, SPP, dok je protiv bio samostalni poslanik Vladan Glišić.
22. 10. 2020. u 16:23
Najnovije iz rubrike
VJERICA RADETA O BLOKADERIMA KAO IZDAJNIČKOJ BANDI: Među tzv. studentima nema mlađeg od 60 godina
MEĐU blokaderima, tzv. studentima i mladim ljudima nema mlađeg od 60 godina, kaže potpredsednik SRS Vjerica Radeta.
06. 03. 2026. u 23:40
DANIJELA NIKOLIĆ: Manojlović manipuliše Srbima na Kosmetu
DANIJELA Nikolić, poslanica i član Predsedništva SNS, reagovala je na izjavu Sava Manojlovića.
06. 03. 2026. u 22:36
STAROVIĆ: Za Ponoša i luksemburške medije Vučić je krivac za ratove na Bliskom istoku zbog izbora u Knjaževcu
MINISTAR za evropske integracije Nemanja Starović kaže da bi Zdravko Ponoš da nas ubedi da je predsednik Srbije izmislio bombe koje padaju po metropolama Bliskog istoka.
06. 03. 2026. u 21:25
ZAPUŠENA USTA NEPROFESIONALCIMA: Sedmoro tužilaca reupućeno u JTOK, četvoro nije zadovoljilo kriterijume VST
IAKO su u delu javnosti namerno plasirane tvrdnje o da će biti opstruisan rad Javnog tužilaštva za organizovani kriminal, a istrage zaustavljene što će dovesti do katasrtofe, Visoki savet tužilaštva (VST) juče je jednoglasnim odlukama na tri godine ponovo uputio u JTOK sedmoro javnih tužilaca, koji su po prethodno važećim zakonskim odredbama u to tužilaštvo bili upućeni odlukama vrhovne javne tužiteljke Zagorke Dolovac.
06. 03. 2026. u 19:23
SRBIJA U ČUDU: Pogledajte gde je Šešelj danas bio
PREDSEDNIK SRS prof. dr Vojislav Šešelj danas je besplatno delio svoje knjige.
06. 03. 2026. u 19:22
Komentari (0)