MANDATAR KRIVOKAPIĆ: Nadam se intenzivnijoj saradnji Srbije i Crne Gore

MANDATAR za sastav nove Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić čestitao je večeras premijerki Srbije Ani Brnabić ponovni izbor na tu funkciju i izbor nove Vlade Srbije i poručio da se nada intenzivnijoj saradnji dve zemlje.

МАНДАТАР КРИВОКАПИЋ: Надам се интензивнијој сарадњи Србије и Црне Горе

Zdravko Kribokapić / Foto D. Milovanović

-Premijerki Srbije Ani Brnabić najsrdačnije čestitke povodom reizbora i izbora nove vlade. Verujem da će tim premijerke Brnabic uspeti da odgovori na sve izazove koji su pred Srbijom. Nadam se i intenzivnijoj saradnji Srbije i Crne Gore- napisao je Krivokapić na Tviteru.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

DONELA DRASTIČNU ODLUKU: Maja Berović izvadila silikone - Smetalo mi je, imala sam problem