Politika
"ŽELIMO DA ČUJEMO VAS" Predsednik Vučić pozvao građane na skup u subotu 27. juna (VIDEO)
24. 06. 2026. u 21:26 >> 21:26
Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
ISTORIJA NA MUNDIJALU! Južna Afrika pobedila Južnu Koreju i plasirala se prvi put u nokaut fazu Svetskog prvenstva
25. 06. 2026. u 05:02 >> 05:04
NEVEROVATAN MEČ U ATLANTI: Lavovi Atlasa su drugi u grupi, "Grenadini" se časno oprostili od Svetskog prvenstva
25. 06. 2026. u 02:04 >> 02:12
Rade
07.11.2020. 21:53
Čestitke samo pljušte.Medojević čestitao Trampu, Zorana Bajdenu, 3,14
vessa67
07.11.2020. 21:54
Kada je u trend ušla "ronda ravnopravnost" ona postade Eleonora Ruzvelt.Ne daj Bože da Srbi pređu u Rimokatolike,ona bi bila veći "katolik" od Pape.
Goran
07.11.2020. 22:01
Zorana je oduvek bila za Nezavisnu državu Kosovo, to nije tajna
Petar
07.11.2020. 22:26
Navija za svoje šefove. Iole upućen građanin Srbije zna čiji je igrač ova napuderisana. Da li će joj i ove godine američki ambasador biti glavni gost na Krsnoj slavi.
Mikiboy
07.11.2020. 22:35
Ona je cestitala u ime svojih starih veza sa Amerima.Trojanski konj u nasoj vladi.
Pera
08.11.2020. 00:40
@Mikiboy - Konj je muškog roda
Nikola
08.11.2020. 00:17
Ako je po Zorani Bajatović izrazio nepoštovanje vlade zato što je na sastanak došao bez saradnika i zbog toga bio izbačen sa sastanka, šta bi onda trebala da uradi Brnabićka sa Zoranom koja je samoimicijativno čestitala pobedu jednom od kandidata pre zvaničnih rezultata i svavako pre premijerke Republike Srbije.
Cica
08.11.2020. 00:37
Zato sto radi za njega.Nece proci!Tramp do pobede!!!
Jovan
08.11.2020. 02:41
Sklonite tu Mihajlovićku ona nije za Srbiju nije za narod nije za vladu ona je za amerku za Bajdena za sve koji su nam zla činili ko je drži u vladi sa čim je to zaslužila !
Bojan
08.11.2020. 07:53
Cini mi se da je ovim gestom izrazila nepoštovanje prema predsedniku,i da u poslednje vreme previse daje sebi za pravo.
Mikili
08.11.2020. 08:51
Zato može da izbaci Bajatovića, hahaha, za drugo i nije...