SASTANAK U PALATI SRBIJA: Vučić sutra s ministrima i direktorima javnih preduzeća

Biljana Ristivojević

08. 12. 2020. u 14:49

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić održaće sutra sastanak s ministrima Vlade Srbije i direktorima javnih preduzeća zaduženim za strateške projekte iz oblasti infrastrukture, rudarstva, energetike i privrede.

САСТАНАК У ПАЛАТИ СРБИЈА: Вучић сутра с министрима и директорима јавних предузећа

Foto: Tanjug

Kako je saopšteno iz Kabineta predsednika, sastanak će biti održan u sredu, 9. decembra, u 12.00 u Palati Srbija (Bulevar Mihajla Pupina 2).

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (41)

ZBOG SRBIJE (OPET) ZGROZILI SVET: Evo šta su sad uradili huligani iz Bosne!