SRCA ZA KOLEGE: Elvira Kovač podelila medenjake
PREDSEDNIKA parlamenta Ivicu Dačića, potpredsednike i šefove poslaničkih grupa, na poslednjoj sednici skupštinskog kolegijuma, sačekali su simbolični novogodišnji pokloni.

Novosti
Potpredsednica parlamenta Elvira Kovač, iz Saveza vojvođanskih Mađara, podelila je svima medenjake u obliku srca, upakovane u celofan, sa mašnicom.
Iz Sombora ih je za ovu priliku donela njena koleginica Emeše Uri.
U pitanju su domaći, tradicionalni medenjaci, koje je, u ime poslaničke grupa Mađara, Kovačeva poklonila svojim kolegama. Uz lepe želje za uspešnu sledeću godinu.
Preporučujemo

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)