BOŽIĆ EU DEMOKRATAMA: Srbija nije ničija kolonija, niti će ikada biti
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 20:20
25. 06. 2026. u 20:15
25. 06. 2026. u 17:01
25. 06. 2026. u 20:01 >> 20:22
Srbijo Zuta kuco
04.01.2021. 09:52
Nisam strucanjak ali sam protiv uvodjenja obaveznog vojnog roka. To ne znaci da sam protiv jake vojske. Srbiji treba dobro opremljena mala profesionalna vojska. Da sam u pravu dokaz je sto Rusi imaju Vagner a Amerikaci Blekvoter i Halibarton, Britanci Aegis itd. Profesionalci su mnogo efikasniji i imaju manje gubitke pa je i trosak za izdrzavanje i lecenje invalida manji. To je manje opterecenje za budzet drzave. Moje iskustvo sa sluzemjem JNA je katastrofalno. JNA je to dokazala tokom devedesetih. Takvu vojsku zelite? Masovnu? U toj vojsci sam se najvise plasio kada se ide na gadjanje jer veliki procenat ljudi nije rodjen za pusku. Opasni su za sebe i okolinu.