PALMA: Odneću Ugljaninu fotelju kako bi promenio svoju retoriku i prestao da svađa građane Srbije
DANAS je u Narodnoj Skupštini Republike Srbije održan 12. redovni Kolegijum, kome je prisustvovao i predsednik Jedinstvene Srbije i šef poslaničke grupe JS u Parlamentu Dragan Marković Palma.

Foto: Printskrin
Pre samog početka Kolegijuma, Dragan Marković Palma je pred prisutnim kamerama rekao da će on lično poslati na revers fotelju Sulejmanu Ugljaninu, predsedniku SDA, za koju je siguran da Ugljanin mnogo voli, kako bi on promenio svoju retoriku i kako bi ponovo počeo da govori istinu, kao što je govorio nekada kada je imao voljenu fotelju, da Srbija mnogo pomaže i ulaže u Rašku oblast i krajeve u kojima žive bošnjaci.
Čestitajući Ugljaninu Novu godinu, Palma je poručio da je siguran da svi građani Srbije , pa i bošnjaci, žele da rade i da žive od svog rada i da je to interes svakog pojedinca u Srbiji ma gde on živeo, koje vere i nacionalnosti bio.
Marković je rekao da interes bošnjaka sigurno nisu militantne i ratnohuškačke poruke koje šalje Ugljanin od kako vise ne sedi u državnoj fotelji, poruke kojima svađa građane Srbije.
Predsednik Jedinstvene Srbije je izrazio želju da 2021. godina bude godina rada i izgradnje, rađanja dece i godina u kojoj će postojati jedinstvo kako bi savladali sve one probleme koji su nas zadesili 2020. godine. Marković je predložio da sve probleme rešavamo zajednički, a kada se raspišu izbori, tada neka svako priča o svom programu i idejama.
Preporučujemo

MARIJA U ODLIČNOJ FORMI: Pogledajte kako udara poslanica Dragana Markovića Palme (VIDEO)
25. 12. 2020. u 22:07

PALMA: Srbija na Balkanu i Egipat na Bliskom istoku najvažniji faktori stabilnosti
21. 12. 2020. u 11:48

VUČIĆ SE HITNO OGLASIO IZ AVIONA: Stigla mi je fantastična vest od Đorđe Meloni (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz aviona i rekao da mu je stigla fantastična vest iz Rima.
04. 04. 2025. u 12:49

SRBI VIŠE NE MOGU DA PUTUJU BESPLATNO U OVU EVROPSKU ZEMLjU: Treba vam posebna dozvola, evo koliko košta
EVROPSKI državljani koji putuju u Veliku Britaniju od danas moraju imati digitalnu propusnicu za ulazak u zemlju, za koju britanska vlada tvrdi da će poboljšati bezbednost granica.
02. 04. 2025. u 10:16

PREGLASNI DOK VODE LjUBAV Komšije Mime Karadžića htele da sazovu savet: "Viđamo Mimu, starog vuka, kako da ne"
GLUMAC Mima Karadžić uživa već neko vreme sa četiri decenije mlađom Natašom Stanić.
08. 04. 2025. u 12:13
Komentari (0)