VELIKI RASIPNIK HAŠIM TAČI: Za vreme pandemije, predsednik lažne države trošio na desetine hiljade evra na ručkove i večere
05. 01. 2021. u 21:49
VRŠILAC dužnosti predsednika lažne države Kosova Vjosa Osmani izjavila je danas da je bivši predsednik Hašim Tači za prvih šest meseci pandemije korona virusa potrošio oko 76.322 evra na službene ručkove i večere.
U čemu je tu problem ionako Njemačka pokriva ceo budžet lažne države koja je pokušana da se napravi na Kosovu i Metohiji.
Povezane vesti

PRED SUDOM MUSTAFA I TAČI: Danas treća statusna konferencija u Hagu
U SPECIJALNOM sudu za zločine na KiM danas treba da se održi treća statusna konferencija u procesu protiv nekadašnjeg komandanta u OVK Saljiha Mustafe, optuženog za ratne zločine na Kosovu i Metohiji, u selu Zlaš.
14. 12. 2020. u 06:47

TRI CILJA U IME ZLOČINCA: Brat Hašima Tačija uspeo u svojoj nameri
U CILjU pružanja pomoći odbrani Hašima Tačija, koji je pred Specijalnim sudom u Hagu optužen za ratne zločine, osnovana je fondacija "Podrška pravnoj zaštiti Hašima Tačija".
11. 12. 2020. u 19:35

ALBANCI NISU SAMI TRGOVALI ORGANIMA: NATO je krvavim rukama upravljao OVK
SUMNjAM da će se slučaj trgovine ljudskim organima naći pred Specijalizovanim tužilaštvom u Hagu iz prostog razloga što bi takva istraga neminovno dovela do uloge dela NATO-a u tome, uveren je Goran Petronijević advokat i bivši sudija u Peći 1998. i 1999. godine.
11. 12. 2020. u 19:24

HOĆE SLOBODU I NE PITA GDE: Specijalnom sudu u Hagu podnet zahtev da se Hašim Tači privremeno oslobodi uz niz mera
ODBRANA bivšeg lidera tzv. Oslobodilačke vojske Kosova Hašima Tačija, kojeg Specijalni sud u Hagu sumnjiči za ratne zločine i zločine protiv čovečnosti, ubistva, mučenja i kidnapovanja, tražila je da se on brani sa slobode, uz konstataciju da prihvata i da bude u kućnom pritvoru ili da se ne vraća na Kosovo i Metohiju, već da tokom suđenja živi na nekom drugom mestu, van regiona.
12. 12. 2020. u 07:00
Najnovije iz rubrike

NA PONOS SRBIJE I DANAŠNJIH GENERACIJA, VRATILI SMO DVA VELIKA RATNA KOMANDANTA! Ćerka generala Pavkovića zahvalila lideru SNS-a
LIDER SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević naglasio je u specijalnoj emisiji "Dobro došao, generale", na Informer TV, koja je posvećena povratku generala Nebojše Pavkovića u Srbiju, da je najvažnije da je general Pavković u Srbiji, te da je to ko je koliko pomogao manje bitno.
29. 09. 2025. u 22:41

OVO JE PAVKOVIĆ POTPISAO PRE NAPUŠTANJA ZATVORA: Sedam tačaka koje mora da ispoštuje
GENERAL Nebojša Pavković vratio se juče u Srbiju avionom Vlade, nakon što je Međunarodni rezidualni mehanizam u Hagu doneo odluku o njegovom prevremenom puštanju sa kazne od 22 godine zatvora, i to zbog ugroženog zdravstenog stanja.
29. 09. 2025. u 21:35

"BRAVO, NOBELOVCI!" Jovanov: Blokaderi saopštili da im od tri obroka, dva plate stranci
ŠEF poslaničkog kluba Srpske napredne stranke u Narodnoj skupštini Milenko Jovanov na svom nalogu na društvenoj mreži Iks odgovorio je na izjavu studenta u kojoj navode da "nema inostranstva, jeli bismo jedan obrok dnevno".
29. 09. 2025. u 20:57

VUČIĆ NA OBELEŽAVANJU NACIONALNOG DANA KINE: Srbija i Kina nastavljaju zajedno, za mir, razvoj i bolji život naših građana (FOTO)
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je prijemu povodom 76. godišnjice osnivanja Narodne Republike Kine i 70 godina prijateljstva naroda Kine i Srbije.
29. 09. 2025. u 20:25

ČELIČNO PRIJATELJSTVO Li: "Kina i Srbija su 70 godina delile teškoće i koračale napred ruku pod ruku"
AMBASADOR Kine u Beogradu Li Ming izjavio je večeras, na prijemu povodom Nacionalnog dana Kine u Hotelu Hajat, kojem prisustvuje i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, da se ove godine obeležava i 70 godina prijateljstva između naroda Kine i Srbije i da je ono s vremenom sve jače.
29. 09. 2025. u 20:25
Komentari (1)