SNEG IZAZVAO HAOS U CRNOJ GORI: U prekidu saobraćaj na putu Šavnik-Žabljak
ZBOG snega i mećave obustavljen saobraćaj za sve kategorije vozila na putu Šavnik-Žabljak, saopšteno je iz Auto moto saveza.
Foto: M.D./Fejsbuk
Zbog odrona došlo je do prekida saobraćaja i na putu Plužine-Šćepan Polje.
Za vreme snežnih padavina zabranjen saobraćaj za kamione sa prikolicom i šlepere na dionicama preko planinskih prevoja u skladu sa postavljenom saobraćajnom signalizacijom.
Ulazak i izlazak putnika iz Crne Gore obavlja se preko graničnih prelaza neprekidno tokom 24 sata svakodnevno, osim preko graničnih prelaza Vuča na putnom pravcu Rožaje-Tutin i graničnog prelaza Metaljka na putnom pravcu Pljevlja-Čajniče koji se obavlja u periodu od 7 do 19 sati.
U cilju zaštite stanovništva od novog koronavirusa zabranjuje se putnički medjugradski saobraćaj u vremenu od petka od 22.00 sata do ponedjeljka u 05.00 sati.
-Učesnike u saobraćaju očekuju nestabilne vremenske prilike sa mestimično i obilnim padavinama.U nižim zabilježena kiša a u višim planinskim predelima mestimično snežne padavine.Upozoravamo na povremene udare vetra kao i povećanu opasnost od odrona-upozoravaju iz Auto moto saveza CG.
Preporučujemo
DRAMATIČNO UPOZORENjE ORBANA: Situacija je opasna, Evropa je na pragu rata
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je danas da je situacija opasna i da je Evropa na pragu rata.
15. 11. 2025. u 18:52
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (0)