„HLADNO I DIVNO, NA PRELEPOM ZLATIBORU“: Vučić objavio fotografiju sa planine
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas na Zlatiboru svečanosti povodom puštanja u rad panoramske gondole.
Foto: Tanjug
Predsednik je fotografiju sa Zlatibora objavio na svom Instagram profilu.
- Hladno i divno, na prelepom Zlatiboru – napisao je Vučić pored fotografije.
Preporučujemo
VUČIĆ SA ZAVELSOM: Predsednik primio u oproštajnu posetu ambasadora Argentine
14. 01. 2021. u 08:53
VUČIĆ O REČIMA PREDSEDNIKA SANU: Odgovor na izjavu da "Kosovo nije srpsko"
11. 01. 2021. u 23:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KREMLj REAGOVAO NA ULTIMATUM ZELENSKOG: Uskoro hitan sastanak Putina i Lukašenka
RUSKI predsednik Vladimir Putin i beloruski lider Aleksandar Lukašenko planiraju da se sastanu u bliskoj budućnosti i očekuje se da će razgovarati o ultimatumu koji je predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski nedavno uputio Minsku, saopštio je Kremlj.
23. 06. 2026. u 08:02
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (1)