TAČIJU STIŽE FINANSIJSKA POMOĆ: Bedžet Pacoli objavio da je razgovarao sa "Zmijom" i otkrio planove za teroriste u pritvoru
PREDSEDNIK ANK Bedžet Pacoli izjavio je da je razgovarao telefonom sa bivšim predsednikom tzv. Kosova Hašimom Tačijem, koji se nalazi u zatvoru u Hagu zbog optužbe za ratne zločine, ali da razgovor nije bio o političkim temama, piše Ljajmi.

Foto: Tanjug/AP Photo
– Da. Imao sam dva telefonska razgovora poziva sa njim. Razgovarali smo normalno, nisam primetio da tamo pati. Tači je vrlo smiren i pravda će trijumfovati – rekao je Pacoli.
Na pitanje šta bivši predsednik misli o izborima i trenutnoj situaciji na Kosovu i Metohiji, Pacoli je odgovorio da sa Tačijem nije razgovarao o politici.
Pacoli je dodao i da će finasijski pomoći svim optuženima pred Specjalnim sudom za ratne zločine OVK.
– Bez obzira da li su moji prijatelji ili ne, oni su tu i suočavaju se sa pravdom i sigurno zaslužuju pomoć. Čak i javnost zna da se nikada nisam povukao iz ovih pitanja i da ću stajati iza onoga što sam rekao. Pomoći ću i verujem da će i drugi građani pomoći – rekao je Pacoli.
Predsednik ANK je dodao da veruje u nevinost optuženih, kao i da će oni izu sudskih procesa izaći kao pobednici.
Preporučujemo

STIŽE PRAVDA JOŠ JEDNOG OVK ZLOČINCA: Fljorim Klokoći dobio poziv od specijalnog suda
23. 01. 2021. u 20:20

VUČIĆ SE HITNO OGLASIO IZ AVIONA: Stigla mi je fantastična vest od Đorđe Meloni (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz aviona i rekao da mu je stigla fantastična vest iz Rima.
04. 04. 2025. u 12:49

PROGLAŠENO VANREDNO STANjE U SLOVAČKOJ: Dato uputstvo i za Srbiju,Austrija ZATVORILA 20-ak graničnih prelaza da spreči širenje slinavke i šapa
MINISTARSTVO poljoprivrede Srbije apelovalo je nedavno na sve stočare, veterinare i druge aktere u sektoru stočarstva da preduzmu sve neophodne mere kako bi sprečili potencijalni unos bolesti slinavke i šapa u Srbiju i budu maksimalno odgovorni.
08. 04. 2025. u 14:48 >> 18:42

PREGLASNI DOK VODE LjUBAV Komšije Mime Karadžića htele da sazovu savet: "Viđamo Mimu, starog vuka, kako da ne"
GLUMAC Mima Karadžić uživa već neko vreme sa četiri decenije mlađom Natašom Stanić.
08. 04. 2025. u 12:13
Komentari (0)