MOLIM DA SE ZAŠTITI VUČIĆEVA PORODICA: Premijerka zabrinuta nakon učestalih napada, obratila se i službama bezbednosti

Тањуг

26. 02. 2021. u 20:34

PREDSEDNICA Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je večeras da je nerealno da neko ko ima podršku od dva, tri ili četiri odsto građana ima obraza da preti nemirima na ulicama, ali da se kroz to vidi nemoć i očaj pripadnika bivšeg režima.

МОЛИМ ДА СЕ ЗАШТИТИ ВУЧИЋЕВА ПОРОДИЦА: Премијерка забринута након учесталих напада, обратила се и службама безбедности

Foto: Tanjug/Rade Prelić

Ona je na TV Pink, nakon "izjava pripadnika bivšeg režima da su nemiri na ulicama alternativa dijalogu", ocenila da je to odraz da su izgubili živce, te poručila da "to ne može i neće proći".

- Oni ne mogu zbog svoje frustracije da stanu na put napretku i progresu Srbije. S druge strane katastrofa je videti da se napadi na porodicu Aleksandra Vučića, a posebno njegovog starijeg sina nastavljaju - rekla je premijerka.

Dodala je da se to dešava bez obzira na to koliko se govorilo da porodice to nisu zaslužile i da to nije legitiman vid političke borbe.

- Oni i dalje nastavljaju sa napadima. Ti napadi su izuzetno opasni, jer ponovo predsednikovog sina dovode u vezu sa klanovima, mafijom i kriminalom sa kojim on apsolutno nema niikakve veze - navela je premijerka.

Naglasila je da bezbednosne službe treba da "otvore četvoro očiju" i dodala da je njena molba da se obrati pažnja na bezbednost porodice predsednika republike.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
VANREDNO STANJE U SLOVAČKOJ: Masovne likvidacije grla, leševe bacaju u jame i zalivaju krečom - niču stočna groblja širom zemlje

VANREDNO STANjE U SLOVAČKOJ: Masovne likvidacije grla, leševe bacaju u jame i zalivaju krečom - niču stočna groblja širom zemlje

"UKOLIKO bi došlo do novog izbijanja, bilo bi neophodno ponovo definisati zone ograničenja u radijusu do 10 kilometara. To bi značilo ne samo testiranje skoro više od 120.000 grla stoke, povećan rizik daljeg širenja zaraze, pooštravanje veterinarskih mera i značajna ograničenja stavljanja proizvoda u promet, već i da se ne preduzimaju mere koje su iznad svih neophodnih mera porekla sa farmi."

11. 04. 2025. u 15:23

Komentari (3)

AKO VAM SMETA, IGRAJTE ŠAH: Aleksandar Zverev oštro kritikovan od strane selektora Argentine