KUMOV KOTLIĆ BEZ PREMCA: Miloš Vučević se uz kolenicu prisetio nestašluka koje je pravio sa prijateljem iz detinjstva
GRADONAČELNIK Novog Sada Miloš Vučević prisetio se brojnih nestašluka kroz koje je u detinjstvu prošao sa svojim kumom Draganom Đuranovićem, sa kojim njegovo prijateljstvo traje više od tri decenije.

Privatna arhiva
Uz kolenicu u kupusu kuma Đure, Vučević je nabrajao avanture po kojima su ih znali u svakom novosadskom sokaku.
- Đura je uvek bio kontraš, ali ništa nas nije omelo da nam drugarstvo živi sve ove godine. Po ceo dan smo znali da pikamo fudbal sve dok nas, onako znojave i prašnjave, komšinice ne oteraju jer im je lopta slomila cveće - napisao je Vučević uz fotografiju na kojoj sa kumom uživa u majstorskom kotliću.

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

USTAŠLUK NA DELU I Hrvatski kardinal veliča Tompsona - totalno ludilo u Hrvatskoj
KOLIKO je Hrvatska ogrizla u mržnji prema Srbima govori činjenica da je čak i tamošnji kardinal govorio o koncertu Topsona poznatog po pesmama koje veličaju klanje Srba.
24. 04. 2025. u 17:01
Komentari (0)