BIVŠI KOMANDANT NATO U EVROPI PREDVIĐA: Godina rastućih sukoba Zapada i Rusije oko Zapadnog Balkana
09. 03. 2021. u 19:07
OVU godinu obeležiće intenziviranje sukoba između Zapada i Rusije za budućnost jugoistoka Evrope, ali nova američka vlada vratila je fokus SAD na to područje nakon više od decenije povlačenja, rekao je danas penzionisani vrhovni komandant NATO snaga Filip Bridlav.
Povezane vesti

BAJDEN OPTUŽIO RUSIJU: Nanosite štetu našim transatlantskim odnosima
AMERIČKI predsednik Džozef Bajden je nastupajući na Minhenskoj konferenciji o bezbednosti optužio Rusiju da pokušava da nanese štetu transatlanstkim odnosima SAD i njenih saveznika.
19. 02. 2021. u 18:55

ZAŠTO ŠREDER POMINJE RATOVE: Šta je bivši kancelar poručio sunarodnicima
ZNAMO iz sopstvene istorije da, kada smo imali dobre odnose sa Rusijom, na kontinentu je vladao mir.
14. 02. 2021. u 17:25

PUTIN O RUSKOM NAORUŽANJU: Nekad su se podsmevali, a sada strepe
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin ukazao je da se u stranim zemljama sasvim promenilo raspoloženje kada je reč o novim tipovima ruskog naoružanja.
13. 02. 2021. u 23:38
Najnovije iz rubrike

GOCA UZELAC ZAPUŠILA USTA NATO LOBISTI: Samo nastavi da ćoškariš, realno za bolje i nisi!
NOVINARKA Pinka Gordana Uzelac zapušila je usta NATO lobisti i ideologu blokadera Naimu Leo Beširiju.
25. 09. 2025. u 23:06

OGROMNI BENEFITI ZA GRAĐANE, DRŽAVA REŠAVA DECENIJSKI PROBLEM Sofronijević i Mali o novom zakonu "Svoj na svome"
O NAJVAŽNIJIM aktuelnim temema za građane Srbije govore ministar Siniša Mali i ministarstka Aleksandra Sofronijević.
25. 09. 2025. u 20:28

"AJ SAMO STANITE!" Vučić o licemerju zvaničnika - U tvojoj zemlji sam gledao u jednom danu dana više intervencija nego u mojoj za 300 dana!
OBRAĆAJUĆI se novinarima iz Njujorka nakon niza važnih sastanaka koje je danas imao, predsednik Srbije Aleksandar Vučić spomenuo je licemerje zvaničnika koji ga pitaju o navodnoj prekomernoj upotrebi sile na blokaderskim nasilnim skupovima u našoj zemlji.
25. 09. 2025. u 19:46

VUČIĆ O SASTANCIMA U NJUJORKU: Mnogo važnih razgovora sa brojnim svetskim čelnicima
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se medijima iz Njujorka, kako bi sumirao brojne sastanake koje je danas imao.
25. 09. 2025. u 19:26

AMERIKA 1. OKTOBRA UVODI SANKCIJE NIS-u Vučić: Mi smo tu kolateralna šteta u odnosu Zapada i Rusa - Biće teška zima, borićemo se
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obraća se medijima nakon brojnih sastanaka koje je danas imao u Njujorku.
25. 09. 2025. u 19:22
Bambi
09.03.2021. 21:19
Jel ti znas sta si rucao juce il si zaboravio? Pa vi ste Jugoslaviju rasturili po tom principu a sada drugog nabedjujes da koristi vase metode. Definitivno ce svet propasti zbog zapada,il da promene plocu ili nas nece biti.
Banovo
10.03.2021. 00:46
Kosovo je Srbija konju američki bilo i ostalo, ima da letite odavde gore nego iz Vijetnama.