VUČIĆ: Samo bismo skupljali ljude u kesama da nemamo nove kovid bolnice

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obraćajući se iz Abu Dabija, najavio je izgradnju nove fabrike za proizvodnju vakcina protiv korone, a govorio je i o epidemiološkoj slici u Srbiji.

ВУЧИЋ: Само бисмо скупљали људе у кесама да немамо нове ковид болнице

Foto: Printskrin Pink

On je izjavio da je izgradnja kocid bolnica u Batajnicu i Kruševcu pomogla da se lakše izborimo sa koronom.

- Da nemamo kovid bolnice u Batajnici i Kruševcu, samo bismo skupljali ljude u kesama - rekao je Vučić.

Dodaje da je važno da se ljudi vakcinisani, posebno sada kada vlada britanski soj virusa.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (5)

VANREDNO: Vučić se obratio  naciji