SKANDAL U UŽIVO PROGRAMU: Čanku smeta zastava Srbije! (VIDEO)
LIDER LSV Nenad Čanak negativno je komentarisao zastave Srbije uz koje su Srbi slavili pobedu u Nikšiću.

Foto: Hepi TV printskrin
Čanak je istovremeno aludirao na to da u Srbiji ne bi mogla da se vijori zastava Hrvatske u Šidu ili zastava Mađarske u Subotici.
Reagovao je politički aktivista iz Crne Gore Vladislav Dajković, te objasnio da je Čanak u žalosti zbog poraza njegovog prijatelja Mila Đukanovića.
Dajković je podsetio Čanku objasnio da je Crnoj Gori Srbija "druga polovina srca" i da je legitimno da Srbi u Crnoj Gori slave sa srpskom zastavom, te podsetio da se u Tuzima vijori i albanska zastava.
(Alo)
Preporučujemo

MEDOJEVIĆ OŠTRO O DRITANU: Kako mali Đokica zamišlja međunarodne odnose? (VIDEO)
18. 03. 2021. u 22:00

VLADA PROTIV URE POVODOM SVETINjA: Inicijativa Dritanovih poslanika neosnovana
18. 03. 2021. u 19:29

VUČIĆ SE HITNO OGLASIO IZ AVIONA: Stigla mi je fantastična vest od Đorđe Meloni (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz aviona i rekao da mu je stigla fantastična vest iz Rima.
04. 04. 2025. u 12:49

SRBI VIŠE NE MOGU DA PUTUJU BESPLATNO U OVU EVROPSKU ZEMLjU: Treba vam posebna dozvola, evo koliko košta
EVROPSKI državljani koji putuju u Veliku Britaniju od danas moraju imati digitalnu propusnicu za ulazak u zemlju, za koju britanska vlada tvrdi da će poboljšati bezbednost granica.
02. 04. 2025. u 10:16

PRILAZE MU JEDAN PO JEDAN: Joca Amsterdam iz zatvora stigao na sahranu Rutovića (VIDEO)
DA SE oprosti od Željka Rutovića stigao je i Sreten Jocić, poznatiji kao Joca Amsterdam.
07. 04. 2025. u 13:36
Komentari (1)