"BOLJE DA SI ODGOVORIO NA PITANJA": Vladanka Malović oštro reagovala na Đilasove uvrede upućene novinarki "Novosti"
20. 03. 2021. u 15:16
NA neprikladne komentare Dragana Đilasa na konferenciji za štampu upućenih novinaru i pomoćniku glavnog i odgovornog urednika "NOVOSTI" za digitalna izdanja Andrijani Nešić reagovala je i šefica informativne službe SNS-a Vladanka Malović.
Njegovo ponašanje samo govori o njegovoj kulturi.
Vladanka je Đilasa vratila gde mu je mesto. Sve pohvale za Vladanku!
Odgovorio bi on na pitanja ali mu nisu po volji.
Odakle mu pravo da ovako govori, ocajno ponasanje i on bi da ga neko shvata ozbiljno!
Pobegao Djilas od pitanja kao malo dete.
Hteo da ispadne duhovit mozda, a ispao je jadan i sirovina.
Mediji su po Djilasu slobodni, sve dok ne istrazuju njega.
Vidi se koliki nizak nivo koji zauzima Djilas. Cim nesto ne ide kako on hoce, odmah krece sa prostaklukom.
Ovakvi napadi na novinare su za svaku osudu i svi treba na to da reaguju.
Jel moguce ovo,kakvo je ovo ponašanje.
Niko da pozove Tužilaštvo da privede Dragana Đilasa, za mene su najveći krivci državne institucije.
I Đilas nešto priča o slobodi medija.
Priča o nekom planu za bolje sutra, a prvo će ukinuti slobodu medija.
To je samo dokaz da je napad najbolja odbrana.
Istina najviše boli i ne može se sakriti, ma koliko se neko trudio.
Povezane vesti
ANDRIJANA NEŠIĆ ODGOVORILA ĐILASU: Sloboda govora mora da postoji, sviđala se nekome istina ili ne
POMOĆNIK glavnog i odgovornog urednika za digitalna izdanja u Večernjim novostima Andrijana Nešić izjavila je u jutarnjem programu Pink TV da sloboda govora mora da postoji, sviđale se neke činjenice Draganu Đilasu ili ne.
20. 03. 2021. u 09:21 >> 09:37
ZA PRANJE PARA I DO 10 GODINA ZATVORA: Istraga o Đilasovim računima mogla bi da razotkrije njegove razne finansijske akrobacije
UKOLIKO se dokaže da je Dragan Đilas, lider Stranke slobode i pravde, tokom svojih višegodišnjih sumnjivih finansijskih akrobacija istovremeno i prao novac, njemu bi mogla da bude zaprećena kazna i do 10 godina zatvora.
20. 03. 2021. u 15:00
"ZAŠTO NOVINARSKA UDRUŽENJA ĆUTE?": Stojaković o Đilasovom omalovažavanju novinara "Novosti"
DUŠAN Stojaković, urednik ekonomske rubrike „Večernjih novosti”, povodom toga što je Dragan Đilas Andrijanu Nešić, novinarku i pomoćnika glavnog urednika, nazvao „nenovinarom", pozvao je novinarska udruženja da reaguju.
19. 03. 2021. u 12:12
Najnovije iz rubrike
MILIVOJEVIĆ OPET "ZAPENIO" Vučića poredi sa Madurom, želi mu istu sudbinu, ponovio laž o zvučnom topu
PREDSEDNIK DS Srđan Milivojević koristi svaku moguću priliku da spomene predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
05. 01. 2026. u 22:23
"NAPADI NA SRBIJU NISU PROFESIONALIZAM": Gordana Uzelac odgovorila Veljkoviću
NOVINARKA televizije Pink Gordana Uzelac odgovorila je na komentar blokaderskog novinara Željka Veljkovića.
05. 01. 2026. u 20:41
"E, BEDO LJUDSKA" Ana Brnabić poručila Ponošu: Bolji biste bili da razumete makar jednu Vučićevu reč
PREDSEDNICA parlamenta Ana Brnabić poručila je opozicionaru Zdravku Ponošu da su političari kao on sebe zatvorili u sopstvenu mržnju, glupost i uzaludnost.
05. 01. 2026. u 20:20
PRVI DANI 2026. JE POKAZAO KO JE KO Brnabić: Dok Vučić povećava penzije, blokaderi lažima dehumanizuju njegovu porodicu
PREDSEDNICA Skupštine Srbije, Ana Brnabić, bila je gost Nacionalnog dnevnika na televiziji Pink gde je govorila o svim važnim i aktuelnim temama za našu zemlju.
05. 01. 2026. u 19:18
O VUČIĆU MOGU DA PIŠU ŠTA HOĆE, A U FRANCUSKOJ... Sud u Parizu osudio 10 ljudi zbog sajber uznemiravanja Makronove žene
SUD Parizu danas je osudio deset osoba zbog sajber uznemiravanja prve dame Francuske Brižit Makron.
05. 01. 2026. u 18:25
Komentari (17)