HAOS U OPOZICIJI: Pljušte teške reči i optužbe - Jeremićev funkcioner poredi Đilasa sa Hitlerom
BOGDAN Stojanović, član Predsedništva Narodne stranke, čiji je lider Vuk Jeremić, uporedio je Dragana Đilasa, lidera Stranke slobode i pravde sa Hitlerom.
Vuk Jeremić i Dragan Đilas
Stojanović je na društvenoj mreži Fejsbuk objavio pretpostavku po kojoj tvrdi da bi se Đilas kada bi došao na vlast poneo kao Hitler.
Podsetimo, "Večernje novosti" su ranije objavile tekst o varnicama koje su sevnule između prvaka Narodne stranke Vuka Jeremića i Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa, te se statusom koji je objavio Bogdan Stojanović samo nastavlja niz.
Naime, Jeremić je ranije indirektno optužio Đilasa da, zahtevom da opozicija ima zastupljenost u uređivanju RTS-a, želi da kontroliše Javni servis. Takođe, on je oštro kritikovao lidera SSP što ne prihvata njegov predlog o dva zajednička pregovarača opozicije u dijalogu. Više o tome čitajte KLIKOM OVDE!
Preporučujemo
120 LjUDI NA BDENjU, A ŽIVOT IZGUBLjEN: Licemerje blokadera na vrhuncu (FOTO)
27. 03. 2026. u 21:10
"NE SMEMO IM PRUŽITI ŠANSU" Šešelj upozorava na zlo koje preti Srbiji
27. 03. 2026. u 19:00
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)