VUČIĆ I BRNABIĆ U ČETVRTAK U BANJALUCI: Predsedniku Srbije će biti uručen ključ grada
DELEGACIJA Republike Srbije, predvođena predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, boraviće u četvrtak, 22. aprila, u poseti Republici Srpskoj, saopšteno je iz Kabineta predsednika Republike Srpske.
Foto: N. Skenderija
Tom prilikom biće održana sednica Veća za saradnju Republike Srpske i Republike Srbije, koje prati implementaciju Sporazuma o specijalnim i paralelnim vezama Republike Srpske i Srbije, na kome će biti analizirano ostvarenje dosadašnjih zajedičkih projekata i razmotreni planovi budućih projekata Srpske i Srbije, koji će biti realizovani kroz ovaj sporazum.
Tokom posete Republici Srpskoj predsednik Vučić i premijerka Ana Brnabić sastaće se sa predsednikom Republike Srpske Željkom Cvijanović, premijerom Republike Srpske Radovanom Viškovićem i predsedavajućim Predsedništva BiH Miloradom Dodikom. U okviru posete Republici Srpskoj, predsedniku Srbije biće uručeno priznanje Ključ grada Banjaluke, koje mu je dodelila Skupština grada Banjaluka.
Preporučujemo
VULIN O ZAHTEVIMA HAŠKOG TRIBUNALA: To je politički pritisak, hoće da sruše Vučića!
19. 04. 2021. u 00:33
VUČIĆEV DIREKTAN ODGOVOR: Ne izvršavam ničije naloge, to vreme je za Srbiju prošlo
17. 04. 2021. u 23:48
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (33)