"ĐUKANOVIĆ TREBA DA LEČI SVOJU OPSESIJU VUČIĆEM": Aleksandar Vulin žestoko odgovorio na skandalozne napade crnogorskog predsednika
MINISTAR policije Aleksandar Vulin odgovorio je na napade predsednika Crne Gore Mila Đukanovića na srpskog predsednika Aleksandra Vučića.

Aleksandar Vulin
Vulinovu izjavu prenosimo u celosti:
- Da nije optužnica za šverc cigareta i čestih promena nacija i opredeljenja, Đukanovića bismo pamtili po prenemaganju i kuknjavi. Nema njegove izjave da ne zakuka na Srbiju i nema prilike da se ne prenemaže kako ga ruši Srbija, pa srpska crkva, a posebno Aleksandar Vučić. Opsesiju Vučićem Đukanović bi mogao da leči kada već ne može da je sakrije. - izjavio je ministar policije i predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin odgovarajući na poslednje napade Đukanovića na predsednika Vučića.
Preporučujemo

SKANDALOZNA IZJAVA MILA ĐUKANOVIĆA O VUČIĆU: Sramni udar na Srbiju iz Crne Gore!
21. 04. 2021. u 14:41

VUČIĆ 26. APRILA U BRISELU: Predsednik Srbije iduće nedelje u radnoj poseti EU
21. 04. 2021. u 14:17 >> 14:23

VUČIĆ SUTRA U POSETI BANjALUCI: Na svečanoj akademiji biće mu uručen ključ grada
21. 04. 2021. u 14:08

NOVINARKA RTCG POKUŠALA DA ISPROVOCIRA VUČIĆA: Predsednik Srbije joj očitao bukvicu - "Naravno da odoše"
CRNOGORSKA novinarka iz Radio televizije Crne Gore (RTCG) pokušala je da isprovocira predsednika Srbije Aleksandra Vučića pitanjem o izručenju Svetozara Marovića.
16. 05. 2025. u 16:08

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
16. 05. 2025. u 13:39
Komentari (3)