KRAJIŠKA NOŠNJA: Arno Gujon odmah isprobao poklon

В. М.

07. 05. 2021. u 09:20

BEZ ličke kape i narodne krajiške nošnje ne puštamo vas kući - kazala je načelnica opštine Drvar Dušica Runić, ispraćajući Arnoa Gujona koji je nedavno bio u poseti ovom mestu.

КРАЈИШКА НОШЊА: Арно Гујон одмах испробао поклон

Foto Arhiva

Direktor Kancelarije za saradnju sa dijasporom i Srbima u regionu, nije oklevao i rado je prihvatio dar. Odmah ga je i isprobao i u njemu se slikao. Fotografije je podelio sa svojim pratiocima na društvenim mrežama, uz belešku:

- Saznanje da svaki deo ove nošnje simbolizuje neraskidivu vezu krajiškog naroda sa Kosovom, ovaj poklon mi postaje još draži.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

SPEKTAKL NA ENFILDU: Posrnuli Liverpul u panici, Junajted gleda na to kao šansu za veliki povratak!