VEČERAS NAJVAŽNIJA EMISIJA U ISTORIJI SNS: Vučić tačno u 22h na tv Prva

Andrijana Nešić

14. 05. 2021. u 17:41

Ekskluzivna emisija "Prva tema" večeras u 22 sata na Prvoj televiziji u kojoj je specijalni gost predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić.

ВЕЧЕРАС НАЈВАЖНИЈА ЕМИСИЈА У ИСТОРИЈИ СНС: Вучић тачно у 22х на тв Прва

Foto: Dragan Milovanović

Voditeljka emisije "Prva tema" Marija Savić Stamenić razgovaraće sa predsednikom o najaktuelnijim temama:

  • Šta je policija otkrila u Ritopeku? Koji je bio krajnji cilj kriminalne grupe Veljka Belivuka?
  • U ovoj emisiji će prvi put biti prikazani i ekskluzivni snimci iz kuće strave Veljka Belivuka u Ritopeku.
  • Jedna od tema emisije biće i zašto je predsednik Vučić predložio ujedinjenje sa Šapićevom strankom SPAS. Kakve još promene očekuju "naprednjake" pre izbora?
  • Kako će izgledati susreti predsednika Srbije sa Milom Đukanovićem, Zoranom Milanovićem i drugim učesnicima samita Brdo brioni?
  • Takođe tema će biti da li predsednik očekuje pogoršanje situacije na Kosovu i Metohiji, i da li se plaši za bezbednost sina nakon novih napada na njega.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (5)

BRITANSKI GENERAL PRIZNAO: Ukrajina ne može da pobedi Rusiju