"NOVOSTI" SAZNAJU: Varnice na Brdu kod Kranja - Osmani i DŽaferović napali Vučića, on im oštro uzvratio
Kao što se i očekivalo, već početak samita Procesa Brdo-Brioni protekao je u naelektrisanoj atmosferi.

Foto: Instagram
Kako Novosti nezvanično saznaju, predsednica lažne države Kosovo Vjosa Osmani i bošnjački član Predsedništva BiH Šefik Džaferović najoštrije su napali predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Ponovljene su stare floskule o krivici Beograda, a šef srpske države je oštro uzvratio Osmanijevoj i Džaferoviću, koji su se združeno obrušili na njega.
Preporučujemo

SAMIT BRDO-BRIONI: Vučić boravi u Republici Sloveniji - Počeo plenarni sastanak (FOTO)
17. 05. 2021. u 11:29 >> 12:53

VUČIĆ PODELIO NEVEROVATAN SNIMAK: Ovako će izgledati srpska fabrika vakcina! (VIDEO)
16. 05. 2021. u 09:37

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (12)