RADA: Ja sam dobar prijatelj sa kosovskim ambasadorom u CG i on kad me vidi, vikne "Srbe na vrbe", a ja "Šipce na klince", i svi se smejemo
POLITIČARKA Rada Trajković je priznala da joj je smešno kada srpski neprijatelji viču "Srbe na vrbe"?!
Foto: Printskrin
Reč je o ustaškom pokliču koji je slavio masovno vešanje Srba u hrvatskoj NDH-a
Ona je u intervjuu portalu Istinomer koji je objavljen juče, doslovno rekla:
- Ja sam dobar prijatelj sa sadašnjim kosovskim ambasadorom u Crnoj Gori i on kad me vidi, vikne „Srbe na vrbe“, a ja „Šipce na klince“, i svi se smejemo - izlavila je Rada Trajković, inače bliska saradnica Dragana Đilasa.
Ovo nije prvi put da se Rada Trajković smeje srpskim stradanjima! Poznato je da se smejala zajedno sa Bernarom Kušnerom na pomen Žute kuće u kojoj su živim Srbima uzimani organi.
Preporučujemo
"SRPSKA SE TRUBA S KOSOVA ČUJE" ZA POBEDNIKA MATEJU: Oboren rekord na Gazivodama - Stotine mladića i devojaka plivalo za Časni krst (VIDEO)
PLIVANjE za Časni krst održano je tradicionalno na jezeru Gazivode. Ovogodišnji pobednik je Mateja Kasalović.
19. 01. 2026. u 13:55
KALINKA JE IMALA 14 GODINA KAD JE BRUTALNO UBIJENA: Otac 30 godina istraživao zločin, svi ga smatrali ludim - prava istina je šokirala svet!
ANDRE Bamberski je penzioner, a tri decenije života je posvetio razotkrivanju smrti svoje ćerke.
19. 01. 2026. u 13:58
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)