Tenis
TEŽE NIJE MOGLO: Teodora Kostović protiv Sabalenke na startu Vimbldona
26. 06. 2026. u 12:47
ĐOKOVIĆ DOBIO RIVALE NA VIMBLDONU: Evo ko stoji Novaku na putu ka 25. grend slem tituli
26. 06. 2026. u 11:49
Zoran
25.06.2021. 11:49
Pa cemu sluze bazeni ako ne za ovo veme?
rst
25.06.2021. 19:16
kupujuci materijal i placajuci radnike dao sam drzavi oko 2000 evra poreza, i imam svako pravo da dvaput u sezoni napunim bazen sa po 100 m3 , i da dolijem oko 200-300 litara dnevno jer toliko se gubi na ciscenju filtera i na isparavanju vode... nego drzava i gradovi trebaju non stop da ulazu u infrastrukturu, jer to je posao bez kraja i odredjeni iznos nasih para od poreza naravno da trebaju da odlaze u te svrhe a pogotovo u vodu,kanalizaciju,energetiku...
Dragana
26.06.2021. 23:46
Beogradjani vodu plaćaju preko računa za infostan... I to debelo plaćaji... I ako hoću za svoje pare koje uredno dajem da polivam baštu i punim bazen, ima to i da radim... Jer sam to i platila. A gradska upava taj novac nek uloži da svi imaju vodu.