SUVE SLAVINE U ZEMUNU I RAKOVICI: Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži ove opštine danas neće imati vodu
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži u Zemunu i Rakovici, pojedini potrošači u tim opštinama danas neće imati vodu.

Foto: Arhiva
U Zemunu će od osam do 22 sata bez vode ostati potrošači u naselju Zemun Polje, dok u Rakovici od osam do 18 sati vodu neće imati potrošači u Susedgradskoj ulici, navodi se na sajtu JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija".
Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđene su auto-cisterne, a potrošačima se apeluje da pripreme neophodnu zalihu vode za piće i osnovne potrebe.
Preporučujemo

TAJNA UZUN MIRKOVE ULICE: Evo zašto je ovo jedno od najvažnijih mesta u Beogradu
19. 07. 2021. u 20:32

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)