IZLOŽBA CVEĆA U MANJEŽU: Postavka "Beogradska jesen" biće otvorena u petak
DRUGI deo izložbe cveća pod nazivom "Beogradska jesen" biće održana od 1. do 10. oktobra u parku Manjež.
Foto V.N.
Dolazak na izložbu je potvrdilo oko 35 izlagača iz cele Srbije koji će predstaviti sobno cveće, kaktuse, propratni materijal kao što su saksije i najkvalitetniji supstrati za biljke.
Dekoracija u cvećarstvu su osnova postavke "Beogradske jeseni". Postavka će biti otvorena svakog dana od 9 do 19 časova.
Preporučujemo
IZLOŽBA CVEĆA U MANjEŽU: Postavka pod nazivom "Beogradska jesen" biće otvorena u petak
06. 09. 2021. u 16:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
EPSKI DEBAKL! Arina Sabalenka izbačena sa Rolan Garosa
NAJBOLjA teniserka planete Arina Sabalenka neće se takmičiti u završnici Rolan Garosa.
03. 06. 2026. u 15:48
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)