"NE BIH BIO ZADOVOLJAN SA 46 ODSTO PODRŠKE" Vučić komentarisao kuknjavu blokadera
28. 06. 2026. u 11:16
28. 06. 2026. u 11:16
27. 06. 2026. u 22:31
27. 06. 2026. u 18:47
28. 06. 2026. u 10:38
28. 06. 2026. u 09:54
Koča
13.11.2021. 17:26
Ja tu ništa ne bih dirao. Meni je lepo kada sa bulevara Nikole Tesle mogu da vidim površinu Dunava i Veliko ratno ostrvo preko puta...
Rope
13.11.2021. 21:56
Džaba sve dok se ne renovira hotel Jugoslavija i stari soliteri uz Dunav koji izgledaju očajno. Bar fasade da srede. Tu je puno turista a zgrade pravo ruglo.