IZVEŠTAJ HITNE POMOĆI: Relativno mirna noć u Beogradu, jedna saobraćajna nezgoda kod Hajata
PREMA rečima dežurnog lekara beogradske Hitne pomoći, protekla noć bila je relativno mirna. Dežurale su 22 ekipe plus jedna pedijatrijska, a bile su ukupno 82 intervencije, od kojih 15 na javnim mestima.
Foto: N. Karlić
Dogodila se samo jedna saobraćajna nezgoda na uglu ulica Milentija Popovića i Bulevara Mihaila Pupina, kod hotela Hajat, a dva lakše povređena učesnika su prevezena do Urgentnog centra.
Obavljeno je ukupno 14 interklinička trasporta kovid pacijenata, plus tri pacijenta koje su ekipe hitne pomoći prevezle na Infektivnu kliniku UKC.
Bilo je nekoliko intervencija zbog intoksikacije alkoholom, a svi takvi slučajevi zbrinjavani su na odeljenju toksikologije VMA.
Kao i prethodnih dana i proteklih noći javljao se veliki broj Beograđana koji su žalili na različite simptome, a brojni hronični bolesnici, najviše hipertenzičari i psihijatrijski bolesnici raspitivali su su se za savete lekara.
Povećan je bio i broj poziva astmatičari i kardiovaskularnih pacijenata, ali i onih koji su zvali zbog simpoma prehlade ili kovida.
BONUS VIDEO: ŠEPURI SE KAO DA JE U DIVLjINI - Lisica snimljena u naselju Vojvoda Stepa
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"PLAVO-ZELENA" OAZA PORED DUNAVA DO 2024: Deo zemunskog keja u pilot projektu "euPOLIS"
13. 11. 2021. u 07:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)