NAJNOVIJI PODACI: U Beogradu 62 odsto građana primilo dve doze vakcine
ZAMENIK gradonačelnika Goran Vesić izjavio je danas da je više od 60 odsto građana Beograda primilo dve doze vakcine protiv virusa korona.

Foto Tanjug
- Danas smo u Beogradu prešli 62 odsto građana koji su primili dve doze vakcine protiv korona virusa, a ove nedelje očekujemo da će trećina punoletnih Beograđana biti vakcinisana trećom dozom - rekao je Vesić prilikom obilaska Dnevnog boravka na opštini Stari grad.
On je na svom Fejsbuk nalogu naveo da je u Beogradu prvom dozom, zaključno sa jučerašnjim danom, vakcinisano 863.289 osoba.
Trećom, buster dozom do juče su vakcinisane 439.822 osobe, odnosno 31,76 odsto.
Do juče su u Beogradu na vakcinaciju utrošene ukupno 2.133.473 doze vakcine protiv korona virusa.
Preporučujemo

DONETA ODLUKA NA SKUPŠTINI GRADA: Porez na imovinu neće biti uvećan za sledeću godinu
29. 11. 2021. u 10:46

PUTIN O ISPORUCI "TOMAHAVKA": Ako Ukrajina napadne oružjem dugog dometa, odgovor će biti zapanjujući
AKO Ukrajina pokrene napade oružjem dugog dometa na Rusiju, odgovor će biti zapanjujući, izjavio je danas ruski predsednik Vladimir Putin.
23. 10. 2025. u 17:59

STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38

SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (0)