RELATIVNO MIRNA NOĆ U BEOGRADU: Hitna pomoć intervenisala 106 puta

PREMA rečima dežurnog lekara Hitne pomoći, noć u Beogradu je protekla relativno mirno.

РЕЛАТИВНО МИРНА НОЋ У БЕОГРАДУ: Хитна помоћ интервенисала 106 пута

Foto: D. Balšić

Dežurale su 22 ekipe, plus jedna pedijatrijska, koje su obavile ukupno 106 intervencija, od čega devet na javnim mestima.

Ipak, nije bilo ozbiljnijih saobraćajnih nesreća, ni teže povređenih u drugim incidentima, osim što je nekoliko lica u alkoholisanom stanju odvezeno na odeljenje toksikologije VMA.

Prema rečima dežurnog lekara službe Hitne pomoći protekle noći je bilo manje interkliničkih transporta kovid pacijenata u poređenju sa prethodnim danima - ukupno 15 pacijenata je transportovano u kovid bolnicu, a na trijažu, pa potom na Infektivnu kliniku KCS tri novozaražena korona virusom.

Najveći broj poziva upućenih beogradskoj Hitnoj pomoći noćas je stigao od psihijatrijskih bolesnika i pacijenata sa hroničnim oboljenjima - uglavnom hipertenzičara i astmatičara, rečeno je Tanjugu iz službe Hitne pomoći.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

VUK (13) SVIRA, A ROBOTI IGRAJU MORAVAC: Pripreme za skup Srbija jedna porodica