BESPLATNA PRIPREMNA NASTAVA: GO Rakovica organizuje časove za male maturante

Г. Н.

12. 01. 2022. u 20:35

CENTAR za kulturu i obrazovanje Rakovica, pod pokroviteljstvom Gradske opštine Rakovica, četvrtu godinu za redom, organizuje besplatnu pripremnu nastavu za malu maturu iz srpskog jezika i matematike, za učenike svih osnovnih škola sa teritorije ove lokalne samouprave.

БЕСПЛАТНА ПРИПРЕМНА НАСТАВА: ГО Раковица организује часове за мале матуранте

Foto Milena Anđela

Konkurs traje od 11. januara, dok se ne popune sva mesta. Broj mesta je ograničen. Prijave se mogu poslati na mejl matura.rakovica@gmail.com.

Pripremna nastava počinje 12. februara i trajaće do 12. juna. Svake subote i nedelje, u prostorijama Centra za kulturu i obrazovanje Rakovica i učionicama Mašinske škole "Radoje Dakić", časove će držati renomirani profesori, sa iskustvom u radu na pripremi za malu maturu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.

30. 09. 2025. u 20:58

Komentari (0)

SPEKTAKL KOJI ĆE GLEDATI CELI SVET: Barselona dočekuje akutelnog šampiona Evrope!