GRAD VLASNIK PARCELE U BLOKU 37: Kraj agonije stanara posle niza protesta zbog gradnje višespratnice
VIŠEMESEČNA agonija stanara Bloka 37 završena je dokumentom koji je juče u Starom dvoru predstavnicima građana uručio zamenik gradonačelnika Goran Vesić. Sporna parcela u pomenutom delu Novog Beograda sada je u vlasništvu Grada, što je potvrđeno katastarskim rešenjem. Na ovaj način žitelji su istrajali u borbi za očuvanje svog kraja, budući da su dugo protestovali i zaustavljali građevinske mašine privatnog investitora.
Radovi su bili zaustavljeni posle protesta stanara, Foto P. Milošević
Vesić je na sastanku sa građanima razgovarao o koracima koji će se dalje preduzimati da bi se taj prostor uredio i pretvorio u zelenu površinu. Kako je naveo, slede dogovori sa gradskim preduzećima.
- Imaćemo sastanak u JKP "Parking servis" na kom će biti reči o mogućnosti izgradnje podzemne garaže, a takođe ćemo održati sastanak i u "Zelenilu" o tome kako ćemo urediti i druge prostore u Bloku 37 i pretvoriti ih u zelene površine - rekao je Vesić
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
PUTIN KOMENTARISAO BRAK NAŠE PEVAČICE: "Srpkinja ti je žena? Oni to neće ukrasti! Srbi su pošteni i pristojni - ako si prepisao firmu na nju"
TOKOM razgovora Vladimir Putin ga je upitao ko je njegova supruga.
10. 07. 2026. u 21:56
Komentari (0)