PRVOMAJSKO KUPANJE U FONTANI: Nesvakidašnja scena u Beogradu, muškarac uskočio u vodu na Trgu Nikole Pašića (FOTO)
U NEDELjU ujutru u samom centru Beograda dogodila se neverovatna scena. Muškarac, za kog se pretpostavlja da je stranac, kupao u se fontani na Trgu Nikole Pašića.

Foto: Printskrin/Kurir TV
Kako tvrde očevici dva muškarca, koja su govorila stranim jezikom, prišla su fontani, jedan od njih je prokomentasio da je jutro "divno za plivanje" nakon čega se skinuo i ušao u fontanu, dok ga je njegov prijatelj snimao.
Očevici pretpostavljaju da je jutrošnje kupanje u centru Beograda usledilo nakon dobrog prestoničkog provoda.
(Kurir)
Preporučujemo

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)